puikus pašnekovas, geras savo amato meistras, labai patiko, rekomenduoju
Paslaugą atliko Ramūnas•Vyriškas kirpimas
Emilija•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistras, kuris dirba ne mašinėle, o žirklėmis, jau savaime kelia pagarbą. O kai rezultatas dar ir pranoksta lūkesčius – viskas aišku. Kirpimas švarus, stilingas, ilgai išlaikantis formą. Jautiesi ne kaip konvejerio dalis, o kaip VIP klientas. Tikrai grįšiu ir rekomenduosiu draugams🙂
Paslaugą atliko Ramūnas•Vyriškas kirpimas
Vytautas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atlieka savo darbą, preciziškas ir profesionalas