Kruopščiai, gražiai, tvarkingai! 🩷 Gera meistrė, puiki atmosfera.
Paslaugą atliko Olha Redka
Viktorija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai dailiai atliktas manikiūras, maloni manikiūristė, tik gaila, kad negalėjome susikalbėti lietuviškai :)
Paslaugą atliko Olha Redka
Justina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apsilankiau išbandyti. Meistės darbu labai patenkinta, matosi, kad turi patieties, dirba krupščiai. Dirbdama paaiškina kad daroma. Tikrai apsilankysiu dar .