Visiems rekomenduoju apsilankyti šioje klinikoje,malonus ur paslaugus personalas,kvalifikuoti specelistai.Ačiū
JOLANTA•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą lankiausi , labai patiko . Tvarkinga, švaru, viskas sureguliuota. Personalas paslaugus, mandagus. Kosmetologė dėmesinga, viską išsiklausinėjo, eigoje pasakojo apie procedūrą .
Patiko, kad gavau profesionalias rekomendacijas, kurios pateiktos neįkyriai , aiškiai
Būtinai apsilankysiu