Ligita labai maloni ir puiki kosmetologė, kuri papasakoja apie procedūros metu atliekamus procesus bei apie pačius produktus, kuriuos naudoja procedūros metu, nuoširdžiai atsako į visus klausimus. Puiki atmosfera ir malonus pokalbis. Po procedūros jaučiausi nuostabiai. Rekomendacijos 100%
Monika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super kosmetologė, labai maloni, atidi ir profesionali. Būtinai grįšiu.🤍
Rūta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Liuks
SKAISTĖ•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rūpestingas ir malonus klientų aptarnavimas. Buvo atliktas veido tyrimas, viskas detaliai ir smulkiai paaiškinta. Gavus rezultatus sudaryta veido rutina. Ačiū Ligitai, rekomenduoju!