Malonas labai jaukus, skamba rami muzikas. Buvau pirmą kartą. Eglė labai smulkiai ir aiškiai papasakojo apie mano odą, darėm tyrimą su aparatu, įvairiai buvo nufotografuotas veidas ir visos detalės statistiškai paaiškintos. Namams taip pat gavau atmintinę apie savo odos būklę. Taip pat pakonsultavo apie ausų alergiją prasivėrus auskarus. Labai patiko, įgavau daug žinių. Jei reikės, būtinai apsilankysiu darkart pas Eglę
Ieva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!
Kamilė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloniai pasitinka recepcijoje. Specialistė Ineta labai kruopščiai atliko veido procedūrą. Gavau mėginukų pabandymui. Patogus privažiavimas ir parkingas.
Jurgita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankėm pirmą kartą, labai patiko itin malonus priėmimas, jaukus bendravimas. Aplinka ir patogus atvykimas su parkavimu.