Rinkausi Oda kliniką dėl to, kad tai lietuviškos kosmetikos gamintoja. Klinikoje kompiuteriu nustatė odos trūkumus. Ultragarsu išvalė odą ir pritaikė kosmetiką pagal mano odos poreikius. Esu labai patenkinta.
Vilma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Aura•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionalus aptarnavimas ir paslaugu atlikimas. Dukryte grizo patenkinta ir jokio syreso veraint auskarus neptyre
Ilona•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo labai puiku, maloniai aptarnavo. Likom patenkintos ausų pradūrimu.
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni aplinka, svara, profesionalus darbas. Aciu 😊