Tik geriausi atsiliepimai, pradedant maloniu aptarnavimu registratūroje, tiek procedūra (vėriausi auskarą). Viskas tobulai, o ir pati klinika labai jauki.
Reda•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ieva
Super, labai maloniai, greitai ir profesionaliai:)•prieš beveik 4 metus