Puiki specialistė Marija, atsakė į visus klausimus.
Liepa•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalu
Laima•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Galbut Marija galetu maziau kalbeti, bet seip sukure labai draugiska atmosfera. Tikrai ja rekomenduosiu kitiems
Rūta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas puikus, bet atliktas veido valymas nenudžiugino. Veido oda išsausėjo, atsirado raukšlyčių, ant sausenių veido odos vietos atsirado raudonis, kuris nepranyksta, oda sujautrėjus, trūko drėkinimo. Trūko ir išsamios konsultacijos ko reikia mano odai. Procedūra atlikta bet rezultato nėra. Grįžus namo teko teptis kremu papildomai nes buvo didelis sausumo diskomfortas.