Maija puiki specialiste! Valyma atliko tobulai, papasakojo visa nuosirdziai apie prieziura 😊
Agnė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai !
Rūta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko
Greta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas liux!
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Veido valymą galėčiau pavadinti juoko terapija. Marija, ne tik kruopščiai dirbo, ne sužalojo veido, kad liktų nuo spaudimo nubrozdinimai, bet ne skaudžiai išvalė visus inkstirus ir leido atsipalaiduoti, pasujuokti:) puiki atmosfera ir greit pabėgęs laikas:) patarimų taip pat sulaukiau:)