Veido valymo procedūra atlikta su rūgštimis bei mechaniškai, po procedūros oda išsausėjo, pradėjo šerpetoti, nors buvo užsiminta, kad jokių šalutinių pasekmių nebus.
Salonas švarus, personalas malonus.
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po procedūros davė patarimus
Paslaugą atliko Asta Stanislovaitis
KRISTINA•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai puiku!
Inesa•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Mano pirmoji pažintis su kosmetologe Marija buvo ir pirmoji pažintis su veido procedūrom - labai džiuginanti! Vizito metu Marija viską labai detaliai paaiškino, maloniai ir suprantamai interpretavo mano odos būklę bei rekomendavo naudingus veido odos priežiūros pakeitimus, naudingesnius produktus. Rekomenduoju šią specialistę, vizitas bus labai šiltas ir jaukus, o oda spindės!
Aistė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Specialistė labai maloni, procedūrą atliko profesionaliai.