Puiku atmosfera ir profesuinalus darbuotojai. Rekomenduoju.
Jurgita•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera klinika.
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas.
Alvyda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku gryziu dar ne karta
Agne•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Blakstienų dažymas be priekaištų.
Maloni kosmetologė, tačiau daro procedūra ne geriau, o greičiau. Depiliacija viena skausmingiausių turėtų, o taip raitytis dar neteko. Įgūdžiai depiliuoti cukrumi tobulintini. Procedūros eigoje neaiškino ką daro, neatsižvelgė į skausmą. Visą procedūrą darė kuo greičiau svarbu padaryti. Oda liko tokia sudirgusi, kad buvo ir kraujo (na niekada taip niekas nelupo, kad jis pasirodytų), ir liko sudirgusi, paraudusi, skausminga dar daug laiko po vizito.