Viskas buvo labai gerai. Grįšiu tikrai dar ne kartą. Pačios geriausios rekomendacijos.
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Bambos pravėrimui rekomenduoju rinktis tik kliniką. Ne kosmetologo kabinetą,kadangi turiu ir tokios ir tokios patirties tai darbo kokybė, net nelyginama. Klinikoje dirba puikiai išmanantys savo darbą.
Reda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku rekomenduoju
Agne•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausia, ką teko surasi nuospaudų šalinimui.
Paslaugą atliko Asta Stanislovaitis
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuo pacios proceduros iki patarimu - viskas buvo super, tikrai ne paskutinis apsilankynas. Labai maloni ir profesionali kosmetologe :)