Labai patiko aptarnavimas. Viską papasakojo, kaip reikės rūpintis praverta ausimi, davė patarimų, atmintinė. Procedūra nebuvo tokia baisi kaip įsivaizdavau! Jeigu versiuosi dar auskarus tai tik čia! 🥳 r
Viktorija•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patarė kurią procedūrą pasirinkti ir labai profesionaliai atliko.