Išsamiai papasakojo apie odą, puikiai parinko priemones. Rekomenduoju! 💯
Gintare•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras su geliniu lakavimu, ačiū Vilte!
Aistė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Very good
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi specialistė! Kuomet vieną kartą apsilankai - negali nustoti lankytis. Ne tik profesionaliai atliekamos procedūros, šiltas bendravimas, poilsis, bet ir akivaizdūs-puikūs rezultatai.
Ačiū!