Puiki savo srities specialistė, pataria, paaiškina. Kadangi dėl anatominių ypatybių auskaras, norimoje vietoje nebuvo geras sprendimas, pasiūlė keletą alternatyvų, kurios dukros atveju yra geriausios.
Rekomenduojam 🤗
Jurgita•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras atliktas be priekaištų. Meistrė profesionali, ypatingai kruopšti ir maloni.
Neda•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki savo darbo profesionalė
Milda•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju
Indrė•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai, labai maloni savo darbo specialistė! Išmano savo darbą, nebuvo nei kiek nerimo☺️REKOMENDACIJOS DIDŽIAUSIOS!