Labai draugiškas personalas ir labai dėmesinga kosmetologė, atsakė į visus klausimus ir paaiškino viską smulkiai.
Paslaugą atliko Jorė Timofejeva•Veido procedūros
Greta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka lankytis pas Jorę. Ne visos procedūros yra malonios, bet jos rankų lengvumas ir švelnumas visuomet atperka tą dalį, kur reikia pakentėti.
Paslaugą atliko Jorė Timofejeva•Veido pilingas
Greta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki patirtis ir labai gerai isvale veida
Paslaugą atliko Jorė Timofejeva•Veido pilingas
Agota•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra
Paslaugą atliko Laura Rimkūnaitė•Antakių korekcija vašku