Klinika ODA (Vilnius) Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 10, 01112 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4465 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Vėrėme auskarus 6 metų dukrai ir esame be galo patenkinti kokybe, tiek specialistės, tiek klinikos. Puikus aptarnavimas, bendravimas su vaiku, viskas sklandžiai, be baimės, empatiškai. Geriausi atsiliepimai! Ačiū Specialistei Justinai!
Jauki klinikos atmosfera, puikiai atlikta procedūra. Dėkoju Justinai už profesionalumą, už patarimus, už palaikymą. Po procedūros atsigauna ne tik veidas, bet pagerėja ir emocinė savijauta. Rekomenduoju šį saloną!
Maloni ir profesionali specialistė Justina,puikiai atliko veido masaza. Tikrai dar sugrisiu ne karta!
Kaip visada puikiai atlikta antakiu korekcija ir dazymas. Simona jaucia, kaip man tinka geriausiai
Džiaugiuosi pakliuvusi pas Justiną. Nepakankamai rūpinausi savo oda, todėl alikus veido analizę ir rekomenduotą veido procedūrą, pasiryžau įsigyti procedūrų kursą. Būtent Justinos profesionalumas, dėmesys paskatino tęsti grožio kelionę klinikoje ODA.