Paslaugą atliko Justina Ostrauskaitė•Antakių korekcija siūlu
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankymas salone paliko itin gerą įspūdį. Personalas pasižymi profesionalumu, dėmesingumu bei mandagumu. Kiekvienas žingsnis buvo paaiškintas aiškiai ir užtikrintai, o bendravimas – malonus ir pagarbus.