Labai patinka Oda salonas, ir visi darbuotojia bei Justina Arlauskaitė. Man atrodo, kad Justinos paslaugos nuolat gerėja, suprantu,kad kiekvieną kartą bus vis geriau ir naujai. Visada atsipalaiduoju ir pasiilsiu.
Paslaugą atliko Justina Ostrauskaitė•Veido masažas
Lora•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi veido masažą su kauke, meistrė labai atidi, pats masažas nėra toks intensyvus kaip kobido, bet man tas ir patiko. Po masažo buvo uždėta tokia vėsinanti kaukė, tai ji ypač patiko, kartosiu!
Paslaugą atliko Laura Rimkūnaitė•Veido masažas
Giedre•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalu, galima pasitikėti, labai patiko rekomenduoju!
Paslaugą atliko Laura Rimkūnaitė•Veido pilingas
Greta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą lankausi, viskas puiku, rekomenduoju
Paslaugą atliko Jorė Timofejeva•Antakių korekcija siūlu
Dovilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai, kokybiškai, profesionaliai. Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju