Labai patiko Augustės atliktas darbas. Sūnus liko patenkintas kirpimu ir nauja šukuosena. Lengvai susitvarko su plaukais namie.
Vyriškas kirpimas
Agnė•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankėmės pas Augustę, kirpome 3 metų vyruką pirmą kartą, labai nuostabi patirtis! Labai gražiai priėjo prie vaiko, ir labai gražiai apkirpo, labai rekomenduoju ir dėkoju! 🌸🙏