Tiek sūnus (5m), tiek aš, mama, likome labai patenkinti! Rekomenduoju 💯!!! Kirpėja labai švelniai, gražiai ir stilingai apkirpo mūsų vyruką 🤩 grįšime dar ne kartą. Atvesiu ir vyrą ir dar vieną sūnų! Kirpėja išmano savo darbą! 👌
Vaikų kirpimas
Jurga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku
Paslaugą atliko Giedrė•Vyriškas kirpimas
Marius•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi pas Augustę. Labai iškalbinga, profesionali ir begalo linksma persona. Niekada negalvojau, kad galima sutikti tokių žmonių kaip Augustė. Ji atrado nuolatinį klientą😉
Vyriškas kirpimas
Saulius•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
Paslaugą atliko Giedrė•Vyriškas kirpimas
Erikas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera atmosfera. Labai profesionali barbere Giedrė. Super !!!