KOS Masažo Studija

5,0
25 atsiliepimai
Radvilėnų pl. 1B, Kaunas, , (įėjimas pastato kairėje pusėje, paspausti 40 ir mane rasite 2 aukšte pirmos durys po dešine), 50264
Atidaryta šiandien : 12:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
25 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Specialistė atidi ir profesionali. Prieš masažą išsiklausinėjo kuo skundžiuosi, apie gretutines ligas, darbo pobūdį ir pan. Paaiškino apie atliekamą masažą. Atmosfera jauki ir šilta. Masažas stiprus, išspaudinėjo net kiečiausius sustingusius raumenis. Rekomenduoju.
Dėmesinga specialistė, įsigilina į problemą ir suteikia visą reikiamą pagalbą. Nuoširdžiai rekomenduoju :)
Labai patiko! Aplinka jauki ir labai stilinga. O pati meistrė beproto kruopšti. Paklausė ko tikiuosi iš masažo ir į tai pilnai atsižvelgė. Masažas buvo ne tik įdomus, bet ir naudingas!
Viskas puikiai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Agnė
Masažuotoja
5.0
12 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota masažo terapeutė. Nuolat tobulėju, domiuosi naujienomis, kad galėčiau Jums pasiūlyti efektyvausią ir geriausią būdą susigrąžinti laisvą, nesuvaržytą nuo įtampos kūną. Išsilavinimas: - LSU Sporto/Pedagogikos biomedicinos fakulteto asmeninio treniravimo ir sveikatingumo bakalauras - AOB masažuotojo (fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto) profesinis išsilavinimas - Tarptautinis CIDESCO SPA terapeuto diplomas - Tarptautinis ITEC sportinio masažo diplomas

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

KOS Masažo Studija
Radvilėnų pl. 1B, Kaunas,
50264 (įėjimas pastato kairėje pusėje, paspausti 40 ir mane rasite 2 aukšte pirmos durys po dešine)

KOS Masažo Studija – tai vieta sukurta Jums padėti pasprukti nuo kasdienybės ir jaukiai praleisti laiką skirtą Jūsų kūno atsigavimui. Jūsų laukia masažai, kurie bus individualizuoti ir pritaikyti atpalaiduoti jaučiamas įtampas.

KOS - iš norvegų kalbos kilęs žodis, kuris kviečia mus visus sulėtinti savo gyvenimo tempą ir nepamiršti mėgautis šia akimirka. Todėl kviečiu visus nepamiršti savęs ir skirti laiko sau atgauti jėgas ir toliau užtikrintai, be kūno nuovargio bei emocinės įtampos keliauti link geresnės savijautos.

PirmPirmadienis
12:0020:00
AntAntradienis
09:0017:00
TrečTrečiadienis
12:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0017:00
PenktPenktadienis
12:0020:00
ŠeštŠeštadienis
11:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese