Po procedūros oda tapo akivaizdžiai švaresnė, skaistesnė ir sudrėkinta. Labiausiai patiko tas gaivumo jausmas ir atsipalaidavimas. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori palepinti savo odą ir skirti laiko sau. Būtinai sugrįšiu dar kartą!
Paslaugą atliko Akvilija•Veido valymas
Agnė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
meistrė kaip visada - be galo maloni, švelni ir, svarbiausia, profesionali!
Paslaugą atliko Akvilija•Antakių laminavimas
Rasa•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atlikta antakių korekcija:) Rekomenduoju!:)
Paslaugą atliko Akvilija•Antakių korekcija siūlu
Eglė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko veido valymas pas Akvilija. Daug patarimų, rekomendacijų. Po valymo veidas ramus, ne raudonas ir sudirgęs. Esu patenkinta, sugrįšiu būtinai ☺️🌸