Labai maloni kosmetologė! Veido valyme buvau pirmą kartą ir nežinojau ko tikėtis, tačiau kosmetologė viską labai aiškiai papasakojo. Manau tikrai apsilankysiu dar kartą :)
Paslaugą atliko Diana•Veido priežiūros konsultacijos
Raminta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai kaip visada🙏 veido oda po valymo atrodo atsigavus!
Paslaugą atliko Diana•Veido pilingas
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas veido valymas, labai maloni meistre :)
Paslaugą atliko Diana•Veido pilingas
Dovile•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai 😌 Visada smagu ir gera sugrįžti 🌸
Paslaugą atliko Diana•Veido pilingas
Rimantė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Švelni ir atidi kosmetologė. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Diana•Veido priežiūros konsultacijos