Labai patiko veido masažas – švelnus, atpalaiduojantis ir itin kruopščiai atliktas. Po procedūros oda švyti, o raumenys visiškai atsipalaidavę. Ačiū už puikią patirtį!
Paslaugą atliko Dovilė•Veido masažas
Olga•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko veido masažas. Ne tik buvo maksimalus atsipalaidavimas, bet ir vaizdas po masažo patiko. Veidas atrodė kažkoks stangresnis, gyvesnis :)
Paslaugą atliko Dovilė•Veido masažas
Rosana•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visuomet, Dovilė, atsižvelgama į situaciją ir poreikius pasiūlo geriausią sprendimą. O procedūra - max atsipalaidavimas
Paslaugą atliko Dovilė•Veido pilingas
Jovita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė labai kompetetinga. Ne tik atliko procedūrą, bet dar ir dalinosi žiniomis ir patarimais. Dabar tiksliai žinau ką naudoti, kaip naudoti ir kada naudoti.
Paslaugą atliko Dovilė•Veido priežiūros konsultacijos
Rosana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet po procedūrų jautiesi atgaivinta, pailsėjusi ir gavusi naudingų patarimų. Ačiū
Paslaugą atliko Dovilė•Veido priežiūros konsultacijos