Paslaugą atliko Dženita •Antakių ir blakstienų dažymas
Alma•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko kosmetologė Dženita. Profesionalus, labai kruopštus darbas, malonus bendravimas ir jauki aplinka. Lankiausi jau tris kartus ir su malonumu grįšiu ne kartą. Esu patenkinta paslauga ir rekomenduoju kitiems. 10/10! 👌🤗🌹
Paslaugą atliko Dženita •Antakių ir blakstienų procedūros
Angelina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada savo darbą atlieka puikiai ir sukuria jaukią malonią atmosferą! :)
Paslaugą atliko Dženita •Moterų depiliacija cukrumi