viskas puikiai 🙂 makiažas ne tik gražus ,bet ir atlaikė visa dieną 🥰
Paslaugą atliko Evelina
Agnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti ir labai draugiška meistrė. Džiugu atradus tokį žmogų!
Paslaugą atliko Evelina
Nora•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puiku.
Paslaugą atliko Evelina
Kristina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki soecialistė, davė daug naudingų patarimų. Pagal odą nustatė, koks pilingas būtų geriausias ( buvau pasirinkusi kitą), ir neklydo. Oda kitą dieną buvo labai gaivi ir skaisti. Manau, kad lankysiuos dabar reguliariai. Be profesionalumo dar ir labai malonus žmogus