Visą laiką atėjus į saloną, kosmetologė pasitinka klientą su šypseną. Atmosfera maloni, kol daroma procedūra galima atsipalaiduoti, kosmetologė labai maloni dėmesinga ir kruopščiai atlieka savo darbą.
Ačiū
Paslaugą atliko Evelina•Blakstienų laminavimas
Jūratė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė! Kiekvieną kartą norisi sugrįžti.
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Kamilija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai, profesionaliai ir greitai. Puikiai, kaip visada :)
Paslaugą atliko Evelina•Antakių laminavimas
Miglė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Evelinai esu labai dėkinga už tai, kad rado laiko priimti mane, kai mano odos būklė buvo itin prasta. Jos profesionalumas, patarimai ir rūpestis padarė didžiulį skirtumą mano savijautai. Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą❤️🌸