kosmetologė Evelina visada labai maloni ir draugiška. Man buvo atlikta antakių korekcija ir dažymas. Man labai patinka, kad meistrė naudoja karšta vaška. Buvo labai malonu ir jaučiausi atsipalaidavusi ir išėjau su nuostabiais antakiais. Ačiū Evelina
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Sandra•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Evelina•Antakių laminavimas
Kristina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - viskuo esu patenkinta. Ačiū:)
Paslaugą atliko Evelina•Moterų veido depiliacija vašku
Rugilė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laabai maloni ir švelni meistrė! Taip pat atmosfera itin jauki
Paslaugą atliko Evelina•
Moterų kojų depiliacija vaškuRodyti viską...
Simona•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo greitai ir kokybiškai. Visada malonu sugrįžti!
Paslaugą atliko Evelina•Moterų kojų depiliacija vašku