Pirmą kartą lankiausi pas Eveliną ir tikrai rekomenduoju. Labai gražiai padažė ir makiažas gerai laikėsi iki šventės galo. Taip pat ji buvo atidi ir kantri mano pageidavimams. Dirba profesionaliai, o kartu ir smagu buvo su ja pašnekėti ir laikas neprailgo.
Paslaugą atliko Evelina•Makiažas
Elena•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus ir kokybiškas makiažas, kruopšti bei maloni meistrė. Lankiausi ne pirmą kartą ir dar tikrai sugrįšiu!