Kosmetologė Evelina G. Atsiliepimai

Antakalnio g. 104, Vilnius (Milu Grožio Studija), 08311

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
1704 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Idealus blakstienų laminavimas ❤️❤️ Evelina, ačiū tau❤️
Viskas puikiai! Kruopščiai ir profesionaliai
Puiku :)
Pirmą kartą lankiausi pas Eveliną ir tikrai rekomenduoju. Labai gražiai padažė ir makiažas gerai laikėsi iki šventės galo. Taip pat ji buvo atidi ir kantri mano pageidavimams. Dirba profesionaliai, o kartu ir smagu buvo su ja pašnekėti ir laikas neprailgo.
Labai gražus ir kokybiškas makiažas, kruopšti bei maloni meistrė. Lankiausi ne pirmą kartą ir dar tikrai sugrįšiu!