Nuostabi meistrė, pirmą kartą dariausi antakių ir blakstienų laminavimą, rezultatas puikus, pati Evelina labai maloni, paslaugi ir profesionali, išėjau laiminga :)
Paslaugą atliko Evelina•Blakstienų laminavimas
Austeja•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai!
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Liudmila•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė. Viskas vyko sklandžiai ir greitai
Paslaugą atliko Evelina•Moterų kojų depiliacija vašku