Kosmetologė Evelina G. Atsiliepimai

Antakalnio g. 104, Vilnius (Milu Grožio Studija), 08311

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
1703 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai maloni ir dėmesinga,profesionaliai atlieka procedūros. Ačiū!!!
Rekomenduoju! 🫶
stipriai sirgdama ir kosėdama meistrė galėtų užsidėti bent jau kaukę...
Antrą kartą atliko mezoterapijos procedūra. Esu patenkinta, stebuklo negali būti iškarto, bet tęsiu rekomenduojamą kursą. Evelina tai išvis kažkoks angeliukas 😊, miela, šilta, draugiška, rūpestinga. Kabinetas tvarkingas,švarus, šviesus.
Labai kruopščiai ir tinkančiomis spalvomis prie mano veido atliktas makiažas. Išlaikė visą dieną ir naktį. Sulaukiau daug komplimentų!