Salone dirba draugiškos darbuotojos, puiki atmosfera, išklauso, demėsingi.
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada super!
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Gabriela•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai padarė blakstienų laminavimą. Meistrė labai maloni! Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Evelina•Blakstienų laminavimas
Laura•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai.
Paslaugą atliko Evelina•
Moterų kojų depiliacija vaškuRodyti viską...
Asta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir jaukią, atpalaiduojančią atmosferą sukurianti profesionali kosmetologė. Dariausi blakstienų laminavimą ir rezultatai labai nustebino. Tikrai švelniai ir kruopščiai atlikta procedūra su puikiais rezultatais! Visa apsilankymo ir procedūros patirtis verta tik gerų atsiliepimų.