Profesionali, nuoširdi specialistė. Pakomentavo mano naudojamus produktus, davė naudingu patarimu. Po procedūros oda jautėsi labai gerai, atsigavusi :)
Paslaugą atliko Gerda•Veido procedūros
Simona•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tiek kosmetologė, tiek pati procedūra.