pirmą kartą apsilankiau veidą gerai išvalė bet labai skaudžiai nelabai skaudedavo pas kitą meistrė ėjau maloni bendraujanti bet nelbai patiko kaip veidas pradėjo degti nors sakė taip turi būti pirmą kartą taip.:)
Paslaugą atliko Gerda•Veido valymas ultragarsu
Gabija•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai kaip visada! Nekantrauju vėl apsilankyti!
Paslaugą atliko Gerda•Veido procedūros
Giedrė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Gerda•
Veido procedūros vyramsRodyti viską...
Asta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonu specialistė, laikausi jau ne pirmą kartą.