Kosmetologė Gintarė Eidimtė

5,0
245 atsiliepimai
Kernavės g. 4-118, Vilnius (Grožio namai Beauty fit), 09300
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 18:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
245 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai patiko procedūra.Gintarė tikrai gera specialistė, labai maloni ir profesionali. Jau laukiu kito apsilankymo, nes jau kelintą kartą išeinu su gera nuotaika ir puikiom emocijom.
Kaip visada labai malonu ir gera atlikti bet kokią procedura pas Gintarę :)
Gintarė labai maloni, viską paaiškinanti, kas padeda jaustis jaukiai ir patogiai. Puikus masažas, nors man norėjosi, kad jis tęstųsi ilgiau.
Tiesiog puiku, kobido masažas buvo tobulas, atsipalaidavau 100%.Aplinka jauki ir begalo tvarkinga.Gintatė tiesiog nuostabi. Užsirašiau ir kitai procedūrai.
Viskas aukščiausios kokybės ❤️
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Esu Beauty fit grožio namų įkūrėja, grožio terapeutė – kosmetologė, turinti teisės magistro išsilavinimą. Iki tampant kosmetologe, penkerius metus dirbau tarptautinėje įmonėje teisininke. Tačiau vieną dieną ryžausi viską iš esmės pakeisti. Tapau tarptautinių CIDESCO grožio terapeuto bei INFA grožio estetiko kvalifikacijų diplomante. Kosmetologės išsilavinimą Lietuvoje įgijau „Art of Beuty“ mokykloje. Nuolat keliu kvalifikaciją profesiniuose seminaruose, konferencijose. Savo klientams padedu spręsti kylančias odos problemas, palaikyti bei gerinti bendrą odos būklę kosmetologinių veido procedūrų pagalba, taip pat atitolinti odos senėjimo procesus bei sumažinti dažnai dėl gyvenimo tempo atsiradusią įtampą Kobido masažo pagalba. Dirbu su itin aukštos kokybės bei didelį efektyvumą turinčia profesionalia dermatologine pHformula bei Noon Aesthetics kosmetika. Gyvenime visad siekiu harmonijos ir estetikos, to siekiu ir savo darbuose. O jei paklausite, kodėl Beauty fit? Nes kiekvieno grožis yra unikalus ir tai ne tik kaip mes atrodome, bet ir kaip jaučiamės. Su šilčiausiais linkėjimais, Gintarė Eidimtė

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gintarė

Profesionalus23
Aukštos kvalifikacijos13
Išmanantis darbą11
Rūpestingas10

Apie saloną

Kosmetologė Gintarė Eidimtė
09300 Kernavės g. 4-118, Vilnius (Grožio namai Beauty fit)

Beauty fit - jaukumu, rafinuotumu ir elegancija alsuojantys grožio namai, kuriuose kiekvienas klientas jausis laukiamas ir mylimas.

Esu grožio terapeutė – kosmetologė, turinti teisės magistro išsilavinimą. Iki tampant kosmetologe, penkerius metus dirbau tarptautinėje įmonėje teisininke. Tačiau vieną dieną ryžausi viską iš esmės pakeisti ir daryti tai, kam jaučiu aistrą. Tapau tarptautinių CIDESCO grožio terapeuto bei INFA grožio estetiko kvalifikacijų diplomante. Kosmetologės išsilavinimą Lietuvoje įgijau „Art of Beuty“ mokykloje. Holistinis požiūris į žmogų bei pabuvimas įvairiose barikados pusėse mane atvedė ir iki Kobido masažo subtilybių, kurių mokiausi pas geriausią Baltijos šalyse japoniško terapinio veido masažo meistrę.

Savo klientams padedu spręsti kylančias odos problemas, palaikyti bei gerinti bendrą odos būklę kosmetologinių veido procedūrų pagalba, taip pat atitolinti odos senėjimo procesus bei sumažinti dažnai dėl gyvenimo tempo atsiradusią įtampą Kobido masažo pagalba. Bent 10 minučių pečių juostos/kaklo/veido masažas lydi bet kurią mano daromą procedūrą.

Gyvenime visad siekiu harmonijos ir estetikos, to siekiu ir savo darbuose. O jei paklausite, kodėl Beauty fit? Nes kiekvieno grožis yra unikalus ir tai ne tik kaip mes atrodome, bet ir kaip jaučiamės.

Su šilčiausiai linkėjimais,

Gintarė Eidimtė

PirmPirmadienis
10:0018:00
AntAntradienis
13:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0018:00
KetvKetvirtadienis
13:0019:00
PenktPenktadienis
10:0018:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Mediderma
pH formula
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese