Procedūros yra atliekamos labai kruopščiai. Kosmetologė išsamiai paaiškina kaip prižiūrėti odą. Vyrauja maloni atmosfera.
Paslaugą atliko Gintarė•Veido procedūros
Loreta•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi!
Paslaugą atliko Gintarė•Veido procedūros
Egle•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gintarė labai rūpestingai apžiūrėjo visą veidą, negailėjo patarimų. O ir procedūra patiko, šiandien veido oda atrodo atsigavusi ir labai gaivi :). Būtinai grįšiu!
Paslaugą atliko Gintarė•Veido procedūros
Justina•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirma karta dariausi veido valyma ir galiu tik geriausius atsiliepimus palikti apie kosmetologe Gintare. Labai profesionali, maloni ir ismananti savo darba. Matosi, kad myli savo darba, pilnai ispildyta ir su priedais(!) kruopsciai atlikta procedura, visas demesys klientui su tolimesniais nurodymais, paliko pati geriausia ispudi. Tikrai toliau lankysiuos ir rekomenduosiu kitiem. Puikiai!
Paslaugą atliko Gintarė•Veido procedūros
Vaiva•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni. Viską paprastai paaiškina ir papasakoja.