Kosmetologė Gintarė Atsiliepimai

Raitininkų g. 4 (patalpų numeris 213; SkinBio Studija), 09200

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
902 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai džiaugiuosi atradusi šią kosmetologę!!!
Nuostabi kosmetologė. Sugrįšiu ne kartą:)
Labai patiko, kosmetologė maloni, rūpestingai atliko procedūrą(kombinuotą veido valymą) . Smulkiai išklausinėjo kokias odos priežiūros priemonės ir ritualus naudoju, patarė ko atsisakyti ar keisti. Taip pat parekomendavo kosmetikos kuri spręstų mano odos problemas. Labai džiaugiuosi ją atradusi. Rekomenduoju!
Super! Labai maloni kosmetologė. Maloniai paaiškina kas, dėl ko ir parekomenduoja problemos sprendimo būdus. Tikiu, kad Gintarės pagalba galiu ( pagaliau) turėti gražią veido odą. Ačiū!
dariausi mechaninį veido valymą, meistrė jį atliko labai kruopščiai ir kokybiškai. papildomai uždėjo rankų kaukę, be to, pakonsultavo kaip toliau prižiūrėti veidą ir kokias priemones naudoti, jas net surašė ant atskiro lapo su naudojimo dažnumu ir kur galima įsigyti. likau labai patenkinta, ačiū!