Pas Gintarę visuomet einu kaip į šventę, nes žinau, kad mano oda bus pasirūpinta nepriekaištingai. Mane žavi, kad ji visuomet viską apgalvoja iki smulkiausių detalių. Nuo pat pirmo vizito pas ją, aš pamilau savo veido odą iš naujo.
Paslaugą atliko Gintarė•Veido pilingas
Julija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Galima pavadinti laikas praleistas kaip spa:ir kokybiškai atliktas darbas, ir į klausimus atsakymai profesionalūs, ir patarimų su kaupu pasidalinta, ir po procedūros pailsėjusi, atsigavusi išeini ☺️🌸
Paslaugą atliko Gintarė•Veido pilingas
Neringa•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gailiuosi neatradusi Gintarės anksčiau, na bet geriau vėliau nei niekad ;) Aš ir mano oda sako AČIŪ!
Paslaugą atliko Gintarė•Veido procedūros
Kristina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Gintarę lankausi jau 5 metai, kaip visada tobulai