Procedūra labai patiko, ypač kosmetologės profesionalumas, atidumas, kropštumas.
Paslaugą atliko Gintarė•Veido pilingas
Agata•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi apsilankymu, Gintarė labai kruopšti bei švelni, veido valymas praėjo be jokio skausmo ar įtampos, be to, gavau begalę patarimu, atsakymus į man svarbius klausimus. Taip pat, esu patenkinta ir priemoniu rekomendacijomis, matau, kaip veido oda atsigauna. Smagu, kad pagaliau radau specialistę, pas kuria norisi sugrįžti :)
Paslaugą atliko Gintarė•Veido pilingas
Gabrielė•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai :)
Paslaugą atliko Gintarė•Veido pilingas
Vilma•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus ir šiltas bendravimas, atidumas, išsamus paaiškinimas visos situacijos.
Puikus vizitas,grįšiu ir vėl :)