Kosmetologė Gitana

4,9
73 atsiliepimai
Ašigalio g. 57A, Kaunas
Atidaryta šiandien : 08:00 - 22:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
73 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas ok
Begalo maloni, profesionali, išmananti savo darbą meistrė. Labai patenkinta procedura, apsilankysiu vėl.
Rodyti salono atsakymą...
rekomenduoju!
Esu patenkinta atpalaiduojančiu masažu, skambėjo graži muzika, aplinka buvo jauki ir švari, kabinete labai skaniai kvepėjo :)) Gitana paliko labai gerą įspūdį :)
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Gitana
Kūno grožio terapeutė
4.9
46 atsiliepimai

Apie

Esu kosmetikė Gitana. Grožio sritis - man yra be galo artima, plati ir nesibaigianti tema, kuri vienu ar kitu būdu lydi visą gyvenimą. Džiaugiuosi galėdama tobulėti kartu su jumis, labai myliu savo darbą ir laukiu Jūsų visų su šypsena! Atlieku veido odos būklę gerinančias procedūras: jauninimo, drėkinimo, skaistinimo, veido valymus ultragarsu, mechaniškai ir rūgštimis, depiliaciją cukraus pasta, viso kūno ir veido masažus. Procedūrose naudoju tik aukštos kokybės profesionalias kosmetikos priemones (Cell Fusion C, ODA, Anna Lotan, AimX ir kt.) ir natūralius aliejus. Pagal odos problematiką parenku tinkamiausią procedūrą Jūsų odai ir įvertinus veido odos būklę, patariu, kaip tinkamai ją prižiūrėti bei kokias priemones pasirinkti priežiūrai namuose. Salonas "Grakštuolė" įsikūręs Eiguliuose, Ašigalio g. 57 A. Jauki aplinka ir mano procedūros padės jums atsipalaiduoti ir pasilepinti po dienos darbų... Iki šiltų susitikimų!

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Apie saloną

Kosmetologė Gitana
Ašigalio g. 57A, Kaunas

Esu kosmetikė Gitana. Grožio sritis - man yra be galo artima, plati ir nesibaigianti tema, kuri vienu ar kitu būdu lydi visą gyvenimą. Džiaugiuosi galėdama tobulėti kartu su jumis, labai myliu savo darbą ir laukiu Jūsų visų su šypsena!

Atlieku veido odos būklę gerinančias procedūras: jauninimo, drėkinimo, skaistinimo, veido valymus ultragarsu, mechaniškai ir rūgštimis, depiliaciją cukraus pasta, viso kūno ir veido masažus.

Procedūrose naudoju tik aukštos kokybės profesionalias kosmetikos priemones (Cell Fusion C, ODA, Anna Lotan, AimX ir kt.) ir natūralius aliejus.

Pagal odos problematiką parenku tinkamiausią procedūrą Jūsų odai ir įvertinus veido odos būklę, patariu, kaip tinkamai ją prižiūrėti bei kokias priemones pasirinkti priežiūrai namuose.

Salonas "Grakštuolė" įsikūręs Eiguliuose, Ašigalio g. 57 A. Jauki aplinka ir mano procedūros padės jums atsipalaiduoti ir pasilepinti po dienos darbų...

Iki šiltų susitikimų!

PirmPirmadienis
08:0022:00
AntAntradienis
08:0022:00
TrečTrečiadienis
08:0022:00
KetvKetvirtadienis
08:0022:00
PenktPenktadienis
08:0022:00
ŠeštŠeštadienis
08:0022:00
SekmSekmadienis
08:0022:00

Grožio salonai netoliese