Baltų pr. 137, Kaunas, 48201
Atidaryta šiandien : 16:30 - 22:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
57 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Jau ne pirmą kartą darausi blakstienų laminavimą pas Gretą ir visada lieku patenkinta puikiais rezultatais. Visada išgaunamas norimas efektas ir laikosi labai ilgai. Rekomenduoju!
Kosmetologė Greta tiesiog nuostabi. Procedūrą atliko kruopščiai, švelniai, profesionaliai. Bendravimas šiltas ir malonus. Labai patiko!
Norisi grįžti vėl ir vėl, maksimalus dėmesys klientui. Gauni daugiau nei tikiesi!
Profesionaliai, atsakingai ir labai švelniai. 10/10. Super!
Labai mandagi ir maloni specialiste, labai kruospsciai atliko savo darba. Blakstienu laminavima atliko puikiai, o su mano ilgomis blakstienomis, kad isgauti norima rezultata, tikrai yra ka veikti.
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Greta
Kosmetologė
5.0
38 atsiliepimai

Apie

Esu bakalauro studijų biomedicinos krypties estetinės kosmetologijos diplomantė. Su dideliu noru ir susidomėjimu, nuolatos tobulinu savo žinias seminaruose, mokymuose, individualiose mokymuose, kuriuose gilinu ir stiprinu kosmetologijos srities aktualijas ir naujienas, naujus atradimus, tam, kad galėčiau pasiekti maksimaliai naudingus rezultatus klientams. 2018m. KKAL IX Atviro Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkurso prizininkė. Įdėdama visas sukauptas žinias ir pastangas siekiu geriausiu rezultatų. Dirbu su profesionaliais kosmetikos prekių ženklais, kaip : SOTHYS Paris, ODA, Sesderma, Anna Lotan. Kosmetologija - mano darbas ir pašaukimas, vertinu kiekvieną klientą, kiekvieną situaciją kaip galimybę tobulėti ir padėti!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Išmanantis darbą8

Apie saloną

Kosmetologė Greta Razutytė
48201 Baltų pr. 137, Kaunas

Esu diplomuota estetinės kosmetologijos bakalauro kripties kosmetologė, kurios tikslas - sveika ir graži veido oda, bei taisyklinga jos priežiūra. Esu diplomuota, praėjusi daug mokymų ir seminarų ir toliau tobulėjanti šioje srityje. Sukaupusi didelį bagažą žinių, dalinuosi juo kartu ir su klientais, nes kartu galime įveikti esamas veido problemas, o tai - didžiausia motyvacija man. Labai myliu savo darbą ir stengiuosi dėl kiekvieno kliento, siekiu maksimaliai gerų rezultatų savo darbe.

PirmPirmadienis
16:3022:00
AntAntradienis
16:3022:00
TrečTrečiadienis
16:3022:00
KetvKetvirtadienis
16:3022:00
PenktPenktadienis
16:3022:00
ŠeštŠeštadienis
16:3022:00
SekmSekmadienis
16:3022:00
Šiame salone naudojami produktai
Anna Lotan
ODA
Sesderma
Sothys
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese