Man labai patiko. Buvo veido valymas ir išsami konsultacija viename. Akcentuoja kasdienės veido priežiūros svarbą, padeda susidėlioti rutiną, be jokios reklamos atskiriems kosmetikos gamintojams
Paslaugą atliko Indrė•Veido pilingas
R.•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni kosmetologe, labai svarus ir grazus salonas. Viska puikiai isaiskino, dave labai geru pararimu ir puikiai viska atliko. Veido oda tiesiog svyti ir atrodo nuostabiai. Taip pat labai gera kaina! Rekomenduoju 100 proc tikrai verta ir tikrai grisiu!
Paslaugą atliko Indrė•Veido valymas ultragarsu
Laura•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai maloni kosmetologė!
Paslaugą atliko Indrė•Veido valymas ultragarsu
Eglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Indre, buvo labai profesionalu. Greitu laiku sugrįšiu… Rekomenduoju 100%😉
Paslaugą atliko Indrė•Veido priežiūros konsultacijos
Laura•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Užteko vieno karto, kad tapčiau pastovia kliente. Viskas super, likau labai patenkinta bendravimu, atmosfera, procedūra, konsultacija ❤️
Paslaugą atliko Indrė•Veido priežiūros konsultacijos