Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Visada su šypsena,visada švelni,dėmesinga. Paslaugos atliekamos profesionaliai.
Kaip visada - puikiai!
Iškart po procedūros buvo neapsakomas švaros ir lengvumo pojūtis. Procedūra atlikta kruopščiai, švelniai ir profesionaliai. Grįžus namo pasitiko vyro komentaras: wow, kaip gražiai atrodai! Galit patikėti? Tik po vienos procedūros! 🙂
100% Rekomendacija 👌
Ačiū. Puikus poilsis nuvargusiai odai.
16
1
16
17
18
49
18