Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Just perfect!
Malonu, jauku, estetiška, individualu, rūpestinga. Žodžiai, kurie apibūdina Lauros profesionalų santykį su klientu, grožį ir gerą savijautą puoselėjančia, teikiamą paslaugą. Labai ačiū!
Visada ramu ir gera
Viskas super, rekomenduoju!
Neskausmingai, dėmesingai ir profesionaliai. Ačiū, Laura💚
39
1
39
40
41
49
41