Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nemalonios procedūros atliktos be jokio skausmo, diskomforto, ir labai kruopščiai. Tikrai rekomenduoju🙂
Kaip visada nuostabi patirtis.
Puikiai atliktas darbas
Labai rekomenduoju! Nuolat susilaukiu komplimentų dėl itin gražiai suformuotų antakių. Tokių gerų savo srities specialistų kaip Laura tikrai reta. Ačiū Jums!
Sugrįšiu vėl 😉
42
1
42
43
44
49
44