Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puiku. Rekomenduoju;)
Ieškantiems profesionalios ir savo darbą išmanančios kosmetologės - puikiausias pasirinkimas. Lankausi daug metų ir kitiems rekomenduoju!
Kaip visuomet, procedūra buvo atlikta labai kruopščiai ir neskausmingai. :)
Kokybiškai, profesionaliai atlikta ir malonus aptarnavimas.
Jauki aplinka ir puikus rezultatas!
44
1
44
45
46
49
46