Jau nepirmą kartą lankausi ir esu labai patenkinta kosmetologės atliktomis procedūromis, jauki ir maloni aplinka, atidų priežiūra tai tik dalis serviso ☺️ Laura labai draugiška ir išmananti savo darbą. Didžiausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Laura Teresaitė
Skirmantė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai!
Paslaugą atliko Laura Teresaitė
Jolita L.•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia savo srities meistrė! Rekomenduoju!🩷