Puiki kosmetologė Lija! Labai maloni ir profesionali. Viską paaiškina, atsako į klausimus, dirba kruopščiai. Po procedūrų oda atrodo ir jaučiasi daug geriau. Labai padėjo sutvarkyti veido odą bei puikiai parinktos priemonės be kurių dabar sunku ir įsivaizduoti savo rutiną! Tikrai rekomenduoju 🌞
Paslaugą atliko Lija•Veido pilingas
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kosmetologė, daug informacijos papasakojo, buvo labai maloni ir rūpestinga!
Paslaugą atliko Lija•Veido procedūra su deguonimi
Aurelija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikią procedūrą! Oda atrodo žymiai geriau!❤️