Kosmetologė Lija Atsiliepimai

Perkūnkiemio g. 13-109 (Grožio namai "Doville"), 12119 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
216 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puiku!
labai maloni, savo srities specialistė. pateikia daug informacijos atsako į visus kilusius klausimus.
Veido procedūros, ypač veido valymas, atliekami nepriekaištingai! labai ačiū :)
profesionali meistrė,patikiu jai visada savo veidą,antakius,visada patars kokią priemonę naudoti
Lija rūpestinga, dėmesinga ir puikiai išmananti savo sritį kosmetologė. Patiko parinkta elektroporacijos procedūra. jausmas malonus procedūros metu, o po procedūros oda spindinti, pridrėkinta, elsastingesnė. Ir po keletos dienų oda vis dar švyti ir matosi rezultatas. Ačiū, Lija!
3
1
3
4
5
36
5